Topowy bukmacher w sieci!

Bukmacher działa w oparciu o swobodę świadczenia usług wewnątrz Unii Europejskiej.

Załóż konto gracza u bukmachera EXPEKT i skorzystaj z bonusu CASHBACK do 222 PLN. W przypadku nie trafienia pierwszego zakładu, bukmacher zwróci Ci stawkę do 222 zł!

 

Aby skorzystać z oferty powitalnej w EXPEKT należy:

1) Załóż konto na stronie Bukmachera.

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.

2) Dokonaj wpłaty na konto.

Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego cashbacku, środki musisz wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub metody wpłat Trustly. Wpłata przy pomocy innych metod płatności nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.

3) Wnieś pierwszy zakład.

Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli nie trafisz Bukmacher zwróci Ci stawkę do 222 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.Z bonusu Cashback mogą skorzystać tylko nowo zarejestrowani gracze! Namawiamy również do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem promocji znajdującym się na stronie bukmachera.

Expekt jest serwisem oferującym internetowe zakłady i usługi hazardowe w oparciu o licencję wydaną przez Malta Gaming Authority. Ze względu na fakt, iż działalność ta zarejestrowana jest na Malcie, podlega prawu tego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Bukmacher działa w oparciu o swobodę świadczenia usług wewnątrz Unii Europejskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.